Apie mus

/Apie mus

Jau nuo 2000-ųjų metų gaminame įvairius gaminius iš betono. Mūsų tikslas – padėti įgyvendinti kliento norą papuošti savo namų aplinką. Per eilę metų savo gaminių asortimentą praplėtėme iki 150 skirtingų gaminių iš betono ir kiekvienais metais jį vis didiname. Mūsų produkcija – tai įvairių matmenų betoniniai tvoros stulpų elementai, uždengimai, betoninės „kepurės“ tvorų stulpams, dekoratyviniai takeliai žaliai vejai, akmens imitacijos apdailos plytelės sienoms, įvairios skulptūros, vazonai, fontanai, baseinai. Pastarieji gaminiai gaminami naudojant importinį baltą cementą, marmuro mišinį bei kitas medžiagas.

Mūsų produkcija populiari ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse. Gaminiai eksportuojami į tokias šalis kaip Latvija, Švedija, Norvegija, Suomija ir Rusija.

Dekoratyviniai sodo bei namų aplinkos betoniniai gaminiai po pagaminimo yra šlifuojami, „sendinami“ bei padengiami specialiu impregnantu, kuris suteikia paviršiui šlapio gaminio efektą (taip apdorotas paviršius apsaugo gaminį nuo vandens ir ultravioletinių spindulių neigiamo poveikio, išsaugo jo spalvą, didina gaminio atsparumą neigiamoms aplinkos sąlygoms žiemos metu).

Ilgametė patirtis

Jau nuo 2000-ųjų metų gaminame įvairius gaminius iš betono.

Gaminių pristatymas

Gaminius pristatome visoje Lietuvoje. Didesnius kiekius pristatome nemokamai.

 

Galima rinktis spalvą

Klientui pageidaujant, visus gaminius galime pagaminti jo norimos spalvos.

Prekiaujame betono impregnantu

Klientai gali pas mus įsigyti betono impregnanto.

 

Prekiaujame dovanų kuponais

Pas mus galite įsigyti dovanų kuponus.

Galimybė rinktis iš daugiau kaip 150 skirtingų gaminių !